logo pcz kartuzy
unia-europejska-flagaflaga Polskiunia-europejska-flagalogoBIP gov

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydatów na stanowisko: ASYSTENT/ASYSTENTKA LEKARZA – PRACA DLA STUDENTÓW MEDYCYNY NA 6 ROKU STUDIÓW

Opis stanowiska:
•   Czynności związane z obsługa pacjentów
•   Wsparcie dla lekarzy oddziału
•   Dbałość o standardy medyczne w placówce

Oferujemy:
•   elastyczne formy zatrudnienia, (umowa cywilno-prawna)
•   pracę w zgranych wyspecjalizowanych zespołach,

Wymagania:
•   rozpoczęta nauka na 6 roku medycyny
komunikatywność
•   nastawienie na pacjenta
•   umiejętność organizacji pracy
•   zaangażowanie
•   dyspozycyjność
•   znajomość obsługi komputera

1) CV zawierające informacje: imię (imiona) i nazwiska, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
2) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i  kwalifikacje zawodowe-   zaświadczenie z uczelni
3) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO[1].