logo pcz kartuzy
unia-europejska-flagaflaga Polskiunia-europejska-flagalogoBIP gov

Szpital Powiatowy w Kartuzach zaprasza do bezpłatnej Przyszpitalnej Szkoły Rodzenia „Maminka”

Przyszła Mamo, przyszły Tato! Jeśli spodziewacie się dziecka i chcecie perfekcyjnie przygotować się do porodu oraz rodzicielstwa, wybierzcie jeden z kursów edukacyjnych opracowanych specjalnie dla Was! Zapisy prowadzimy od 21 tygodnia ciąży.

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy kursy edukacyjne:
• „Mój pierwszy raz” - kurs edukacyjny kierowany do par, które spodziewają się dziecka po raz pierwszy i chcą przygotować się do porodu oraz rodzicielstwa (zaplanowane jest 5 spotkań 3-godzinnych),
• „Mój kolejny raz” - kurs edukacyjny kierowany do par, które są w kolejnej ciąży i chcą odświeżyć swoją wiedzę na temat porodu i rodzicielstwa (zaplanowane są 1 spotkanie 4-godzinne),
• „Weekend z położną” - przyspieszony kurs edukacyjny dla zapracowanych i spóźnialskich (zaplanowane są 2 spotkania 5-godzinne - jeden weekend).

Z nami dowiecie się, jak poradzić sobie z dolegliwościami ciążowymi, odkryjecie tajniki aktywnego porodu, nauczycie się przewijania i kąpieli noworodka oraz jak przetrwać czas poporodowy. Zapoznamy Was również z drogą od przyjęcia do szpitala aż po wypis i pokażemy nasze sale porodowe.

Do dyspozycji macie specjalistów z zakresu psychologii, dietetyki oraz chustonoszenia. Spotkacie się z naszym doradcą laktacyjnym. U nas dowiecie się, co to są komórki macierzyste i dlaczego warto je pozyskiwać.

Zapraszamy Was od 21. tygodnia ciąży!  Czekamy na Was z prezentami i niesamowitą dawką świeżej wiedzy! Budynek G – sala nr 1.

plakat1    plakat2