logo pcz kartuzy
unia-europejska-flagaflaga Polskiunia-europejska-flagalogoBIP gov

Szpital Powiatowy w Kartuzach poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko: Sekretarka Medyczna

Główne obowiązki:
• Weryfikowanie kompletności dokumentacji medycznej;
Archiwizowanie dokumentacji medycznej;
Sporządzanie i prowadzenie korespondencji;
• Obsługa informatycznych systemów medycznych;
• Prace administracyjno-biurowe na rzecz oddziału szpitalnego;

Wymagania pożądane:
Wykształcenie wyższe;
Doświadczenie w pracy z dokumentacją finansowo-księgową;
Kultura osobista i umiejętności komunikacyjne;
Zaangażowanie, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;
Bardzo dobra obsługa komputera w środowisku Windows oraz urządzeń biurowych;

Oferujemy:
Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
Pracę w przyjaznym zespole.

1) CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwiska, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w cv lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO,

Do pobrania
Pełna treść ogłoszenia

Wytworzony: 25 kwietnia 2024 : 25 kwietnia 2024 Poprawiono: 25 kwietnia 2024
: Administrator : Administrator
Licznik odwiedzin: 839
Wersje:
2024-04-25 11:12:01 Zmodyfikował: Administrator
2024-04-25 11:08:32 Zmodyfikował: Administrator
2024-04-24 09:40:14 Zmodyfikował: Administrator
2024-03-14 11:51:50 Zmodyfikował: Administrator
2024-03-14 11:50:49 Zmodyfikował: Administrator
2024-03-12 10:48:16 Zmodyfikował: Administrator
2023-12-20 15:17:27 Zmodyfikował: Administrator