logo pcz kartuzy
unia-europejska-flagaflaga Polskiunia-europejska-flagalogoBIP gov

Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Główne obowiązki:
księgowanie dokumentów finansowych, wyciągów bankowych;
•   prowadzenie ewidencji księgowych, inwentarzowych;
•   przygotowanie bieżących zestawień i raportów na potrzeby komórki;
•   uzgodnienia kont księgowych, sald należności, zobowiązań;
•   monitorowanie/windykacja należności;

Wymagania pożądane:
•   wykształcenie wyższe;
•   doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
•   znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
•   dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS OFFICE;
•   umiejętność pracy w zespole;
•   terminowość i samodzielność wykonywania obowiązków.

Oferujemy:
•   stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
•   możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery.

Wymagane dokumenty:
1) CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwiska, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w cv lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO

Do pobrania:

Pełna treść ogłoszenia