logo pcz kartuzy
unia-europejska-flagaflaga Polskiunia-europejska-flagalogoBIP gov
Szpital Powiatowy w Kartuzach poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko: Księgowy

Główne obowiązki:
• księgowanie dokumentów finansowych, wyciągów bankowych;
• prowadzenie ewidencji księgowych, inwentarzowych;
• przygotowanie bieżących zestawień i raportów na potrzeby komórki;
• prowadzenie analiz i rozliczeń kosztowych w oparciu o m.in. standard rachunku kosztów;
• bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
• uzgodnienia sald należności i zobowiązań;
• współudział w organizacji rocznych spisów z natury.

Wymagania pożądane:
• kierunkowe wykształcenie wyższe;
• co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
• dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS OFFICE;
• umiejętność pracy w zespole;
• terminowość i samodzielność wykonywania obowiązków.

Oferujemy:
• stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
• możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
• program PPK
• dodatki pozapłacowe – ZFŚS (świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa).

1) CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwiska, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w cv lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO,

Do pobrania:
Pełna treść ogłoszenia