logo pcz kartuzy
unia-europejska-flagaflaga Polskiunia-europejska-flagalogoBIP gov

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydata/ki na stanowisko: Dozorca - portier

Główne obowiązki:
• Dozór obiektu w nocy i w dzień,
• Dokonywanie obchodu budynków, sprawdzanie systemów zabezpieczeń,
• Reagowanie w przypadku zagrożeń (awarii, pożaru, włamania itp.) na terenie spółki,
• Powiadamianie służb o awariach oraz wzywanie ochrony obiektu,
• Kontrolowanie ruchu osób przemieszczających na terenach spółki oraz udzielanie wymaganych informacji,
• Ewidencja wydawania i przyjęcia kluczy,
• Monitoring wjazdu i wyjazdy z terenu spółki

Wymagania pożądane:
• Wykształcenie zawodowe.
• Spostrzegawczość, skrupulatność, zdolność komunikacji, kultura osobista i odpowiedzialność.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Gotowość pracy w godzinach nocnych, także w weekendy i święta.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o uzgodniony rodzaj umowy;
• Pracę w systemie zmianowym.

1) CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy, tj. imię (imiona) i nazwiska, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO

Do pobrania:
Pełna treść ogłoszenia